OSTAX

Služby

V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře

Doprava

V současné době můžeme zajistit vlastní vnitrostátní kamionovou přepravu a to pouze v rámci našeho sortimentu.

Pilařská výroba

Vyrábíme stavební i truhlářské řezivo na pořezové automatické lince.

Sušení řeziva

Ze sortimentu našich služeb také nabízíme také sušení stavebního a truhlářského řeziva v komorové teplovzdušné sušárně. Provádíme i tepelné ošetření palet a obalového materiálu dle certifikace IPPC. Díky této službě Vám můžeme garantovat, že ve Vašich paletách a obalovém materiálu nebudou usídleni žádní škůdci Fumigaci (Methyl-bromide Fumigation – MB) – ošetření chemickým prostředkem, který působí na komoditu zcela nebo převážně v plynné formě /FAO, ISPM 5:2019/ neprovádíme. Uvedený způsob ošetření je v ČR zakázán.

Strojní výroba, VITC

Zabýváme se rovněž zakázkovou kovovýrobou obráběných dílů dle výkresové dokumentace a požadavků zákazníka. Vlastníme 5-osé obráběcí centrum Chiron Mill 800 FX, které nyní využíváme v našem výzkumném a inovačním centru k výrobě prototypových součástek. V rámci třískového obrábění nabízíme sériové, ale i malosériové CNC frézování.

Ptáte se

Ano, pro produkty si můžete přijet sami a vyzvednout si je u nás na prodejně. Po příjezdu se prosím ohlaste u nás na recepci, kde Vás rádi obsloužíme. Recepce se nachází na levé straně při vstupu do administrativní budovy firmy.

Minimální množství odběru je u briket jedno 10 kg balení, pelet 15 kg balení, podpalových třísek 6 kg balení a u palivového dřeva 1 m3.

V současné době můžeme zajistit vlastní vnitrostátní kamionovou přepravu a to pouze v rámci našeho sortimentu. Dopravu nabízíme pouze od určitého paletového množství. Proto nás prosím pro tuto službu kontaktujte.

Při výrobě palet na míru musíme zhodnotit několik aspektů, proto nás prosím kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře a my se Vám zpětně ozveme.

O víkendu máme zavřeno.